גמישות מצבית.
מנהלים יקרים.
כולנו כרגע מנהלים משבר ויש שיאמרו מס' משברים, ומתנהלים במצב משברי מתגלגל. זו המציאות.

אחד העקרונות המנחים לעבור את התקופה הזו על הצד הטוב ביותר קשור ביכולתינו להיות גמישים ולהתאים את עצמינו למציאות החדשה. גמישות בכל הקשור לשיטות הניהול, ערוצי הניהול וגם הפתרונות הניהוליים שיוכלו לסייע. במצב הנוכחי של לא מעט חוסר וודאות וחשוב לא פחות מפלס מתח גבוה שממלא כל חלל פנוי במוקד, זה חיוני.

איך עושים את זה? מתחילים בלפתוח את הראש, אפילו יותר מהרגיל, להשתנות הנוכחית.

תעזו 'לשבור' כללי חשיבה ו'חוקים' שהנחו אתכם עד כה מצוין ולהמציא דרכי התנהלות חדשות. שינויים הם דבר בלתי נמנע בתקופה הזו, כולנו רוצים לנהל את השינוי ויש מצבים שצריך בעיקר להתנהל בתוך השינוי. זה אחד מהמצבים הללו. המשיכו לנהל ולהתנהל תוך פתיחת כל ערוצי החשיבה כך שתוכלו לראות את הדברים בצורה חדשה ושונה ממה שהתרגלתם עד כה.

התדריך יהיה בוידאו. הבקרות מרחוק. הקשר האישי יותר מורכב לתחזוק אך חייב להיות הדוק מבעבר. ייתכן וחלק מהסמכויות של הצוות שלכם צריכות להתרחב. שימור העובדים כרגע אינו חלק משגרה הוא חלק מחירום וחייב להיות בראש מעיינכם. הלקוחות כרגע דוממים או לחוצים, גם פה נדרשת גישה שונה מצד כולם… ועוד ועוד ועוד.

בתקופה הקרובה נפרסם טיפים מעשיים וממוקדים שיסייעו לכם להתמודד עם המציאות החדשה והמשתנה בקצב מסחרר, טיפים לימי קורונה. ובינתיים אני משאירה אתכם עם בקשה אחת – עשו כמיטב יכולתכם לגלות גמישות מצבית.

כל הניסיון שלכם עד כה ישמש אתכם, אולי בדרכים שונות מהאופן בו ניצלתם אותו עד כה, אבל אין ספק שתוכלו לעשות בו שימוש! המציאות חדשה וזה הזמן להמציא את עצמיכם כמנהלים בזמן משבר.

ואנחנו כאן עבורכם!

אני והצוות שלי זמינים לכם בפייסבוק, בוואטסאפ, דרך האתר וכמובן גם בטלפון – הרגישו חופשי להיות איתנו בקשר! להתייעצויות נקודתיות או רחבות, לוונטילציה וגם רק בשביל לשתף ?
נשמח לסייע לכם בדרכים חדשות להסתכלות על המצב החדש – כי המוקד במוקד! כמו תמיד ?

גמישות מצבית, מעקרונות העשייה המרכזיים שלנו במוקדים, אחרת פשוט אי אפשר!
בנימה זו, לטובת כל המנהלים שאמורים להצטרף אלינו ללמידה משותפת בקורס ניהול ממוקד דחינו את פתיחת הקורס לחודש מאי. בתקווה שעד אז, כל המנהלים שעתידים להצטרף אלינו יוכלו להגיע ללמידה משותפת – רגועים, בשליטה ועם ים של ניסיון בגמישות מצבית.

תהיו בקשר והמשיכו לעקוב!
כאן בשבילכם ? אורית וצוות אוטוריטה

הגיע הזמן לפתח יותר את מיומנויות הניהול שלכם? 
צרו עמנו קשרבשביל זה אנחנו כאן!