חיפוש
סגור את תיבת החיפוש


  ?רוצים להכיר

  השאירו פרטים

  להרשמה לניוזלטר בלבד לחץ כאן


  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  ליווי וייעוץ למוקדים

  ליווי וייעוץ למוקדים

  שורה תחתונה – מתחילים מהסוף

  אם המוקד שלך נמצא במהלכו של תהליך שינוי וזקוק לליווי מקצועי-מעשי לטובת הצלחתו – הגעת למקום הנכון!

  מה זה בכלל – ליווי וייעוץ למוקדים?

  מהכרותינו עם עולם המוקדים אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר להצלחה של תהליכי שינוי נעשית באמצעות עבודה מעשית בשטח. תהליכי הליווי והייעוץ שלנו נעשים בדיוק שם! אנו מציעים ליווי וייעוץ בהטמעה מיטבית של תהליכי השינוי . במטרה לאימוץ מרבי של השינוי

  הדרוש במוקד, על כל דרגיו ותהליכי העבודה הקיימים בו.

  למי תהליך ליווי וייעוץ מוקדי מתאים?

  התהליך המוצע משתנה ממוקד למוקד, בתכולות, באופי ובהיקף ומתאים לכל פעילות מוקדית, בכל סדר גודל, החל מ-3 נציגים. מתוקף

  המומחיות שלנו במוקדים אוטוריטה יודעת לספק מענה מעשי וכלים יישומיים למוקדים על כל סוגיהם – שירות, תמיכה, מכירות, תיאום פגישות, חירום, מידע ועוד.

  מה תהליך ליווי וייעוץ מוקדי כולל?

  במסגרת תהליך הליווי והייעוץ יעמדו לרשותך כלל הערוצים להובלת תהליך השינוי – מפגשים פרטניים,סדנאות צוותיות,אימוני כתף אל כתף , מתן משוב וליווי שוטף של הדרגים הרלוונטיים במוקד. כל זאת בליווי הקניית כלים תומכים – מעשיים שייבנו עבור הפעילות המוקדית וצרכיה.

  מה עוד חשוב לדעת על ליווי וייעוץ למוקד?

  ניסיוננו מלמד כי תהליכי שינוי הם תהליכים דינמיים המצריכים גמישות מצבית בשטח, כדי להגיע להטמעה מיטבית ולתוצאות המצופות. במהלך תהליכי הליווי בשטח אנו נחשפים להתמודדויות השוטפות במוקד ומציעים דרכי פעולה ויישום מותאמות, פתרונות
  מעשיים וגם הכוונה אישית וצוותית להצלחת התהליך המוקדי.

  הכי טוב ללמוד מהשטח

  אנו מלווים דרגי ניהול שונים במוקד  וצוברים עוד ועוד ידע וכלים שעומדים לרשות לקוחותינו בתהליכי הליווי והייעוץ, גם תקופה ארוכה לאחר שהליווי מסתיים וזו מבחינתנו ההצלחה המשמעותית ביותר. אז הנה מדגם המלצות שלהם ואם תרצו יותר פרטים – נשמח לצור קשר

  עדי גבאי – מוביל מצוינות ארגונית, קבוצת אינטרפרום
  "לאחר מספר חודשים בהם אתם פועלים במגוון מישורים – סדנאות, ליווי אישי ותהליך חניכה למנהלת המוקד, ברצוני להודות לכם על מקצועיות, חדשנות ורצינות, יחד עם יחס אישי בגובה העיניים. הסדנאות היו מרתקות ומרעננות. מפגשי ההמשך האישיים התניעו שינוי בפועל וזכו לפידבק חיובי ורצון לתהליך המשך. מנהלת המוקד מלאת אנרגיה חיובית ורצון ללמוד עוד. כבר ניתן לחוש בניצני השינוי המבוקש. נעים לעבוד עמכם וללמוד מכם והדרך המשותפת עדיין לפנינו"

  הגיע הזמן לליווי וייעוץ במוקד שלכם? צרו עמנו קשר– בשביל זה אנחנו כאן!

  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  קרא עוד
  "במסגרת הסדנאות הוקנו כלים יישומיים שנבנו והותאמו לצרכינו, לשפת השירות שלנו ולאופי הפעילויות. הסדנאות היו שונות מסדנאות רבות שהועברו אצלנו והקנו כלים מעשיים בהם אני רואה שימוש ביום יום. אוטוריטה עזרה לנו להפוך את השירות מטוב למצוין ואני ממליצה בחום לכל ארגון שלקוחותיו ועובדיו חשובים לו להתנסות בשירותיהם"
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  קרא עוד
  "לאורית מאוטוריטה נחשפנו לפני למעלה מ-5 שנים, מאז ועד היום, מהווה אוטוריטה הכתובת עבורינו לתהליכי הפיתוח המוקדיים המשתנים, בייעוץ מקצועי, ליווי ופיתוח מנהלים ופיתוח מערכי השירות והמכירה של הרשת. המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר"
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  קרא עוד
  "תהליך הפיכתו של מרכז ההזמנות שלנו שהתנהל כ"משרד קטן" למוקד שירות לקוחות הנותן מענה לעשרות אלפי לקוחות בכל חודש וקולט הזמנות בהיקף של כמיליון איש בשנה אינו דבר של מה-בכך ולך נזקפות זכויות רבות בתהליך. בכל התקופה הארוכה שליווית אותנו היית לנו לא רק "אוזן קשבת", כי אם גם, יועצת שאינה מוותרת על אמירה מקצועית ובלתי מתפשרת. יכולתך לומר "מה נכון ומה לא נכון" תוך הצגת האתגרים העומדים בפנינו בכל צומת קבלת החלטות הינה יוצאת דופן! שנים רבות שאני עובד עם יועצים בתחומים שונים, אבל יושרה מקצועית ואנושיות כמו שלך – הם נדירים. היכולת לומר נכוחה גם דברים שאינם, בהכרח, ערבים לכל אוזן לא תסולא בפז!"
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  קרא עוד
  "הניסיון עושה את העבודה – אורית וצוות אוטוריטה הגיעו אלינו עם סל פתרונות אופרטיבי שמוכיח את עצמו. התהליך אמנם לא קצר ודורש את המחויבות שלנו, אבל התוצאות החיוביות הגיעו במהרה, בדרך מקצועית ואישית, שהותאמה לאופי הארגון. השינוי והשיפור בביצועי המוקד היה אדיר - לנציגים, ללקוחות ולמנהלים"
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  קרא עוד
  "הקורסים המועברים על ידי חברת אוטוריטה מביאים לידי ביטוי את כל מה שהיה חשוב ומשמעותי עבורנו בהכשרות אלו – שפה ומיומנויות המותאמות לעולם המוקדים ולמנהלים שלנו, הקניית כלים יישומיים ורמה מקצועית גבוהה המקנה ערך מוסף למנהלים, בעולמות הניהול והמוקדים כאחד. קורסי המנהלים השונים הותאמו לצרכי המוקדים בארגוננו ואכן משיגים את מטרתם, המשובים של המנהלים על ההכשרות מעולים וניכר שיפור מקצועי וניהולי בקרב המשתתפים. וכל זאת באווירה טובה, פתוחה, דיסקרטית ומקצועיות!"
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קרא עוד
  "רציתי להודות לכם על הקורס העשיר והחשוב שהעברתם למנהלי המוקדים בחברה. נעשתה עבודה יסודית בבירור הצרכים והבנה של אופי פעילות החברה ובניתם את מערך השיעורים בהתאמה ללא דופי. הרעיון לחלק את הקורס למנהלים ישירים (קו 1) ולמנהלים בכירים (קו 2) שירתה את המטרה ועזרה להעביר את התכנים והמסרים על הצד הטוב ביותר. השקעתכם נראתה לעין והמנהלים הרגישו זאת. התגובות היו נלהבות ונראה שהכנסתם במנהלים מוטיבציה ללמוד ולהשתפר. גם השינוי לחיוב במנהלים כבר ניכר בשטח ואני מאמינה שעוד נקצור עוד פירות רבים בהמשך. תודה רבה על הכל! אני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך"
  הקודם
  הבא
  Newsletter

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  בשליחת הטופס הנך מאשר קבלת דיוור מאוטוריטה