?רוצים להכיר

  השאירו פרטים

  להרשמה לניוזלטר בלבד לחץ כאן

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  מתן שירות לאזרחים ותיקים

  מתן שירות לאזרחים ותיקים בישראל

  שורה תחתונה – מתחילים מהסוף

   

  אוכלוסית האזרחים הותיקים בישראל מהווה פלח אוכלוסיה הולך וגדל ועם התרחבות זו גם גובר הצורך לספק ללקוחות בני הגיל ה-3 וה-4 שירות המותאם למאפייניהם, שפתם, דפוסי השיחה וההתקשרות שלהם. אנחנו באוטוריטה פועלים במרץ כבר תקופה על פיצוח ופיתוח גוף הידע הקשור במתן שירות לאוכלוסית האזרחים הותיקים בישראל וכיום מעניקים הכשרות לארגונים המבקשים לספק שירות מותאם ללקוחותיהם בני הגיל ה-3 וה-4.

  מה זה בכלל אומר – מתן שירות לאזרחים ותיקים?

   

  בישראל, גברים ונשים המגיעים לגיל פרישה, 67 ו-62 בהתאמה, נחשבים אזרחים ותיקים וזכאים לזכויות מעצם היותם אזרחים ותיקים. מדינת ישראל החלה לתקן תקנות המסדירות גם תהליכי מתן שירות מובחנים ומותאמים לאוכלוסיה זו.
  מתוקף מאפייניה השונים של אוכלוסיה זו; פסיכולוגי, קוגנטיבי, סוציאלי, פיזיולוגי וטכנולוגי, נדרשים ארגונים המבקשים לספק שירות מיטבי ללקוחותיהם, להציע לעובדיהם סט כלים ומיומנויות המותאמות למתן שירות לבני הגיל ה-3 וה-4.

   

  למי ההכשרות מתאימות?

   

  ההכשרות שאנו מציעים מותאמות למגוון צוותי עובדים, ביניהם נציגי מוקדי שירות ומכירות, סוכנים ומשווקים, אנשי קבלת קהל ונותני שירות נוספים הנמצאים בתקשורת עם אוכלוסיה זו. בנינו סדנאות, הרצאות ולומדות המאפשרות תהליכי למידה מעוררי עניין, מרחיבי דעת ומעשיים המספקים מענה לכלל נותני השירות בארגוני שירות שונים.
  ההכשרות מספקות מענה לדרישות הרגולטור ומותאמות לקהל היעד.

   

  אילו סוגי הכשרות מתן שירות לאזרחים ותיקים אנו מציעים?

   

  כלל ההכשרות שלנו מספקות מענה לדרישות הרגולטור ומותאמות לסוגי קהל היעד. בין היתר תוכלו למצוא אצלנו:
  ✧ סדנאות לצוותי עובדים – פרונטליות ואונליין
  ✧ הרצאות לצוותי הנהלה, עובדי מטה, סוכנים ומשווקים
  ✧ הדרכה מתוקשבת לשימוש כלל עובדי הארגון

   

  הגיע הזמן להרחיב את ארגז הכלים שלכם לניהול המוקד?
  צרו עמנו קשר– בשביל זה אנחנו כאן!

   

  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  קרא עוד
  "במסגרת הסדנאות הוקנו כלים יישומיים שנבנו והותאמו לצרכינו, לשפת השירות שלנו ולאופי הפעילויות. הסדנאות היו שונות מסדנאות רבות שהועברו אצלנו והקנו כלים מעשיים בהם אני רואה שימוש ביום יום. אוטוריטה עזרה לנו להפוך את השירות מטוב למצוין ואני ממליצה בחום לכל ארגון שלקוחותיו ועובדיו חשובים לו להתנסות בשירותיהם"
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  קרא עוד
  "לאורית מאוטוריטה נחשפנו לפני למעלה מ-5 שנים, מאז ועד היום, מהווה אוטוריטה הכתובת עבורינו לתהליכי הפיתוח המוקדיים המשתנים, בייעוץ מקצועי, ליווי ופיתוח מנהלים ופיתוח מערכי השירות והמכירה של הרשת. המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר"
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  קרא עוד
  "תהליך הפיכתו של מרכז ההזמנות שלנו שהתנהל כ"משרד קטן" למוקד שירות לקוחות הנותן מענה לעשרות אלפי לקוחות בכל חודש וקולט הזמנות בהיקף של כמיליון איש בשנה אינו דבר של מה-בכך ולך נזקפות זכויות רבות בתהליך. בכל התקופה הארוכה שליווית אותנו היית לנו לא רק "אוזן קשבת", כי אם גם, יועצת שאינה מוותרת על אמירה מקצועית ובלתי מתפשרת. יכולתך לומר "מה נכון ומה לא נכון" תוך הצגת האתגרים העומדים בפנינו בכל צומת קבלת החלטות הינה יוצאת דופן! שנים רבות שאני עובד עם יועצים בתחומים שונים, אבל יושרה מקצועית ואנושיות כמו שלך – הם נדירים. היכולת לומר נכוחה גם דברים שאינם, בהכרח, ערבים לכל אוזן לא תסולא בפז!"
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  קרא עוד
  "הניסיון עושה את העבודה – אורית וצוות אוטוריטה הגיעו אלינו עם סל פתרונות אופרטיבי שמוכיח את עצמו. התהליך אמנם לא קצר ודורש את המחויבות שלנו, אבל התוצאות החיוביות הגיעו במהרה, בדרך מקצועית ואישית, שהותאמה לאופי הארגון. השינוי והשיפור בביצועי המוקד היה אדיר - לנציגים, ללקוחות ולמנהלים"
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  קרא עוד
  "הקורסים המועברים על ידי חברת אוטוריטה מביאים לידי ביטוי את כל מה שהיה חשוב ומשמעותי עבורנו בהכשרות אלו – שפה ומיומנויות המותאמות לעולם המוקדים ולמנהלים שלנו, הקניית כלים יישומיים ורמה מקצועית גבוהה המקנה ערך מוסף למנהלים, בעולמות הניהול והמוקדים כאחד. קורסי המנהלים השונים הותאמו לצרכי המוקדים בארגוננו ואכן משיגים את מטרתם, המשובים של המנהלים על ההכשרות מעולים וניכר שיפור מקצועי וניהולי בקרב המשתתפים. וכל זאת באווירה טובה, פתוחה, דיסקרטית ומקצועיות!"
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קרא עוד
  "רציתי להודות לכם על הקורס העשיר והחשוב שהעברתם למנהלי המוקדים בחברה. נעשתה עבודה יסודית בבירור הצרכים והבנה של אופי פעילות החברה ובניתם את מערך השיעורים בהתאמה ללא דופי. הרעיון לחלק את הקורס למנהלים ישירים (קו 1) ולמנהלים בכירים (קו 2) שירתה את המטרה ועזרה להעביר את התכנים והמסרים על הצד הטוב ביותר. השקעתכם נראתה לעין והמנהלים הרגישו זאת. התגובות היו נלהבות ונראה שהכנסתם במנהלים מוטיבציה ללמוד ולהשתפר. גם השינוי לחיוב במנהלים כבר ניכר בשטח ואני מאמינה שעוד נקצור עוד פירות רבים בהמשך. תודה רבה על הכל! אני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך"
  הקודם
  הבא
  Newsletter

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  בשליחת הטופס הנך מאשר קבלת דיוור מאוטוריטה