חיפוש
סגור את תיבת החיפוש


  ?רוצים להכיר

  השאירו פרטים

  להרשמה לניוזלטר בלבד לחץ כאן


  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  ייעוץ לעסקים

  ייעוץ לעסקים

  שורה תחתונה – מתחילים מהסוף

  אם העסק שלך גדל ומתפתח והגיע הזמן לשכלל את תהליכי העבודה במערך השירות והמכירות כדי להמשיך בצמיחה – הגעת למקום הנכון!

  מה זה בכלל – ייעוץ לעסקים?

  בניגוד לייעוץ עסקי, ייעוץ לעסקים או בשמו המלא – ייעוץ ארגוני לעסקים, משמעו בניית תהליכי העבודה והכלים התומכים לצמיחת העסק בכל הקשור לממשקים מול לקוחות ובממשקי העבודה של הצוות. עסקים גדלים נדרשים לאמץ תהליכים מובנים ומוסדרים שישמרו את לקוחותיהם, ייעלו את תהליכי התפעול ויהוו בסיס להמשך התרחבות וצמיחה.

  למי ייעוץ לעסקים מתאים?

  ייעוץ לעסקים מתאים לעסקים קטנים ובינוניים, B2B ו-C2B, בהם תהליכי תפעול-שירות-מכירות המחייבים התייעלות לטובת המשך צמיחה עסקית. במהלך הייעוץ נבנה עבור העסק מתודות ארגוניות-תפעוליות המותאמות לאופיו ומהוות את הבסיס להתפתחות העסקית. מתוקף המומחיות שלנו במערכים תפעוליים במגוון ענפים והיותנו יועצים ארגוניים, אוטוריטה יודעת לספק סל כלים ופתרונות מעשיים לבנייה ומיסוד תהליכי העבודה.

  מה תהליך ייעוץ לעסקים כולל?

  במסגרת ייעוץ לעסקים, נבחן את צרכי העסק ותהליכי הפיתוח המתאימים לו, נציע סל פתרונות מעשיים לקידומו ונלווה אותך לטובת ייעול תהליכי עבודה ושיפור בתוצאות העסקיות.

  מה עוד חשוב לדעת על ייעוץ לעסקים?

  ניסיוננו מלמד כי ייעוץ לעסקים מוביל לשיפור מהיר בתוצאות העסקיות בהיבטי השירות והמכירות כאחד. כלים ופרקטיקות המשמשים ארגונים גדולים עוברים התאמה לצרכי העסק ומובילים להישגים ממוקדים במגוון תחומים.

  הכי טוב ללמוד מהשטח

  אנו מלווים עסקים צומחים במגוון ענפים ומאמינים כי המפתח לצמיחה טמון במוכנות והבשלות העסקית לפתח את תהליכי התפעול, השירות והמכירות גם יחד. אז הנה המלצה שתשפוך קצת אור על פעילותינו ואם תרצו פרטים – נשמח לצור קשר

  אמנון מקייטן – מנכ"ל, טיפ לשכיר "אני ממליץ לכל עסק המבקש לשפר
  את מערך המכירות שלו להיעזר בשירותי אוטוריטה. בידיעה שיקבל שירות מקצועי ויסודי,
  מעורבות ומחויבות לפעילות המכירות ויכולת גבוהה לרתימת הצוות לתהליך הפיתוח שאכן
  מניב תוצאות!"

  הגיע הזמן לייעוץ ארגוני בעסק שלכם?
  צרו עמנו קשר-בשביל זה אנחנו כאן!

  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  קרא עוד
  "במסגרת הסדנאות הוקנו כלים יישומיים שנבנו והותאמו לצרכינו, לשפת השירות שלנו ולאופי הפעילויות. הסדנאות היו שונות מסדנאות רבות שהועברו אצלנו והקנו כלים מעשיים בהם אני רואה שימוש ביום יום. אוטוריטה עזרה לנו להפוך את השירות מטוב למצוין ואני ממליצה בחום לכל ארגון שלקוחותיו ועובדיו חשובים לו להתנסות בשירותיהם"
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  קרא עוד
  "לאורית מאוטוריטה נחשפנו לפני למעלה מ-5 שנים, מאז ועד היום, מהווה אוטוריטה הכתובת עבורינו לתהליכי הפיתוח המוקדיים המשתנים, בייעוץ מקצועי, ליווי ופיתוח מנהלים ופיתוח מערכי השירות והמכירה של הרשת. המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר"
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  קרא עוד
  "תהליך הפיכתו של מרכז ההזמנות שלנו שהתנהל כ"משרד קטן" למוקד שירות לקוחות הנותן מענה לעשרות אלפי לקוחות בכל חודש וקולט הזמנות בהיקף של כמיליון איש בשנה אינו דבר של מה-בכך ולך נזקפות זכויות רבות בתהליך. בכל התקופה הארוכה שליווית אותנו היית לנו לא רק "אוזן קשבת", כי אם גם, יועצת שאינה מוותרת על אמירה מקצועית ובלתי מתפשרת. יכולתך לומר "מה נכון ומה לא נכון" תוך הצגת האתגרים העומדים בפנינו בכל צומת קבלת החלטות הינה יוצאת דופן! שנים רבות שאני עובד עם יועצים בתחומים שונים, אבל יושרה מקצועית ואנושיות כמו שלך – הם נדירים. היכולת לומר נכוחה גם דברים שאינם, בהכרח, ערבים לכל אוזן לא תסולא בפז!"
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  קרא עוד
  "הניסיון עושה את העבודה – אורית וצוות אוטוריטה הגיעו אלינו עם סל פתרונות אופרטיבי שמוכיח את עצמו. התהליך אמנם לא קצר ודורש את המחויבות שלנו, אבל התוצאות החיוביות הגיעו במהרה, בדרך מקצועית ואישית, שהותאמה לאופי הארגון. השינוי והשיפור בביצועי המוקד היה אדיר - לנציגים, ללקוחות ולמנהלים"
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  קרא עוד
  "הקורסים המועברים על ידי חברת אוטוריטה מביאים לידי ביטוי את כל מה שהיה חשוב ומשמעותי עבורנו בהכשרות אלו – שפה ומיומנויות המותאמות לעולם המוקדים ולמנהלים שלנו, הקניית כלים יישומיים ורמה מקצועית גבוהה המקנה ערך מוסף למנהלים, בעולמות הניהול והמוקדים כאחד. קורסי המנהלים השונים הותאמו לצרכי המוקדים בארגוננו ואכן משיגים את מטרתם, המשובים של המנהלים על ההכשרות מעולים וניכר שיפור מקצועי וניהולי בקרב המשתתפים. וכל זאת באווירה טובה, פתוחה, דיסקרטית ומקצועיות!"
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קרא עוד
  "רציתי להודות לכם על הקורס העשיר והחשוב שהעברתם למנהלי המוקדים בחברה. נעשתה עבודה יסודית בבירור הצרכים והבנה של אופי פעילות החברה ובניתם את מערך השיעורים בהתאמה ללא דופי. הרעיון לחלק את הקורס למנהלים ישירים (קו 1) ולמנהלים בכירים (קו 2) שירתה את המטרה ועזרה להעביר את התכנים והמסרים על הצד הטוב ביותר. השקעתכם נראתה לעין והמנהלים הרגישו זאת. התגובות היו נלהבות ונראה שהכנסתם במנהלים מוטיבציה ללמוד ולהשתפר. גם השינוי לחיוב במנהלים כבר ניכר בשטח ואני מאמינה שעוד נקצור עוד פירות רבים בהמשך. תודה רבה על הכל! אני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך"
  הקודם
  הבא
  Newsletter

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  בשליחת הטופס הנך מאשר קבלת דיוור מאוטוריטה