• תשע שנים אוטוריטה.
 • 9 שנים אני עסוקה במוקדים באופנים שונים ועל במות שונות. את החזון שראיתי לנגד עיניי דיברתי בכל הזדמנות והשאיפה שנשמעה קלושה ותלושה לפני תשע שנים כבר כאן.׳תגידי, מה קורה במוקדים אחרים?׳ הייתה אחת השאלות השכיחות שהגיעו אליי במשך 6 שנים.
  במאי 20, רגע וחצי לתוך משבר עולמי, נמצאה שעת הכושר. התחלתי להפנות בעקביות את השאלות לקב׳ וואטסאפ חדשה- פוקוס. שנתיים וחצי אחרי, זו כתובת להמלצות ופתרונות מנוסים המשותפת ליותר מ-250 מנהלי.ות מוקדים (ואני מחכה לכל השאר).בכנס מנהלי מוקדים 2022, רק לפני חודשים בודדים, צפיתי בא.נשים זרים זה לזה מתעגלים בשמחה סביב שולחנות כדי לחלוק ניסיון-חוויות- אתגרים-התמודדויות. תחושת שותפות הדרך בניהול המוקד נכחה לאורך כל הכנס והפכה אותו ליוצא דופן.לאורך השנים פגשתי גם לא מעט ספקנות וציניות, אבל תכל׳ס – למי איכפת?!
  הנה אנחנו כאן, ויש לנו קהילה מקצועית לומדת של מנהלי.ות מוקדים. ורק התחלנו חברים, רק התחלנו.

  אנחנו בזמנים חדשים. הערך האסטרטגי של היחידה המוקדית נוסק ומערכים מוקדיים הופכים מורכבים יותר. הן במבנה האנושי והן בעושר הטכנולוגי. במילים פשוטות – העסק נעשה מסובך יותר.
  מרתק בעיניי לצפות בהתרחשויות האלו וחשוב לי מאוד גם לתרום את חלקי.
  אני מקפידה להימצא במקומות בהם אני יכולה להעניק ערך ממשי. זה גם המצע לפרויקט החדש והמרגש שלי, גוף הידע בנושא מתן שירות לאזרחים ותיקים.

  אני פותחת שנה עשירית באוטוריטה, איך הזמן טס.
  הקול שלי עדיין רועד בסיום הכשרות מנהלים,
  אפשר בקלות להבחין בהתלהבות שלי כשדיונים בסדנאות הופכים סוערים,
  ואני מתמלאת סיפוק כל פעם מחדש ממנהלות ומנהלים שזוקפים קומה, לוקחים אחריות, מכוונים גבוה ופועלים במרץ.

  אני פותחת שנה עשירית עם כוונה להמשיך ליצור תוכן מקצועי ייחודי למוקדים וההשראה שלי, כמו תמיד, היא אתן ואתם. אני סקרנית לקראת הא.נשים שאני עתידה לפגוש השנה, אולי אפגוש גם אותך 🙂
  אז זוהי הזמנה רשמית וחגיגית עבורך להישאר בסביבה,
  אני בונה על זה שיהיה מעניין וחדשני וגם כיף כיופק. אחרת, מה עשינו?!
  אם קראת עד לכאן תנ.י סימן 🙂
  להתראות בקרוב,
  אורית אוטוריטה 🤍

הגיע הזמן לפיתוח ארגז הכלים לניהול המוקד?
צרו עמנו קשר– בשביל זה אנחנו כאן!