• מקימים.ות מוקד? אולי התפקיד שלכםן חדש והמחלקה כבר קיימת..?
  בכל מקרה, הרי לכםן משפט ששמעתי ממש לאחרונה ממנהלת מוקד שנכנסה לתפקיד במוקד חדש.

   

  המוקד כבר קיים וגם את הכיסא שלה כבר איישו לפניה ובכל זאת היא מרגישה שהיא צריכה לצקת תוכן לתפקיד. בוודאי תוכלו להתחבר אם הגעתםן בעבר למוקד בו נדרש שינוי מהותי בהתנהלות או שמי שאייש לפניכם את התפקיד לא החזיק בניסיון מוקדי בכלל.

   

  ולמה אני מתעכבת על המשפט הזה? כי הוא נכון! זה באמת עליה לצקת תוכן לתפקיד. בהרבה מובנים זהו עיצוב ראשוני של משרת מנהלת המוקד ואם היא תיקח את זה על עצמה (והיא לוקחת) תהיה לה הזדמנות נהדרת לגבש דרכי עבודה חדשות, שיטות ניהול נוספות וגם את היעדים הבאים לשאוף אליהם.

   

  לא פעם אני נתקלת במנהלי.ות מוקדים שמבקשים שיכוונו אותם-יגדירו לה גבולות גזרה, ישרטטו להם קווים מנחים וללא אלו הםן בתחושה של חוסר וודאות ובלבול. אין דרך אחת נכונה אך באני מאמין שלי פרו-אקטיביות בניהול היא תכונה חשובה ובניהול מוקדים פי כמה וכמה!

  הדרג הניהולי מעליכם ייתן את הדעת ויכוון ואף יגדיר גבולות גזרה אבל אם אתםן בניתםן את התשתית היה לכםן יותר קל להגיב, לפעול וגם לשכנע לעשות דברים אחרת.

   

  אז לכל המנהלות והמנהלים שנמצאים במקום הזה של יציקת תוכן לתפקידם החדש אני רוצה לומר – בהצלחה! אל תחששו להתחיל לחשוב גדול ולכוון גבוה ולהעז לייצר במוקד תמונת מציאות רצויה חדשה.

  ככה מתפתחים בניהול וגם במוקדים 😊

  בהצלחה,

  אורית מאוטוריטה

הגיע הזמן לפיתוח ארגז הכלים לניהול המוקד?
צרו עמנו קשר– בשביל זה אנחנו כאן!