• במוקדים עם יעדים שאפתניים או עם תחלופת עובדים גבוהה או עם הנהלה פרו אקטיבית – מנהל.ת המוקד באמת צריכ.ה כל הזמן לחשוב על הדבר הבא.

  בעצם, כל מנהל.ת מוקד צריכ.ה לחשוב כל הזמן על הדבר הבא.
  בפגישות ייעוץ עם מנהלים אני שומעת את מה שנאמר בקול רם – על הצורך בהנעה, רתימה, העלאת מוטיבציה ושימור אנרגיה גבוהה שתוביל לשיפור ביצועי המוקד.

  ואני גם שומעת את מה שנאמר רק בין השורות – את הקושי, החששות והשחיקה מלהיות כל הזמן – הממציא.ה של הדבר הבא!

  עולם המוקדים עובר שינויים כל הזמן – מבחינה טכנולוגית ובהתאמה בשיטות ההפעלה, אופני הגיוס, העובדים עצמם ועוד.. גם שיטות הניהול נדרשות להתחדש, להתפתח ולהיות מגוונות.

  אני מכירה לא מעט מנהלי.ות מוקדים שרצים עם שיטות שעובדות להם כבר שנים! וזה נפלא! אבל זה לא בא במקום חידוש-יצירתיות וגם אל תבהלו – השראה!

  להיות מנהל.ת מוקד זה לא רק להיות איש תפעול טוב או מנהל מוביל, כדי להיות מנהלת מוקד מצליחה את צריכה להיות עסוקה גם בשינוי, בהתפתחות ובצמיחה.

  זה שוחק ולא פשוט ומצריך הנעה פנימית חזקה ויש תקופות שיש לנו יותר אנרגיות לכך ויש כאלו שפחות אבל חשוב לי להדגיש ולחדד לכל הקוראים והקוראות – להתעסק בצמיחה – זה חלק מהתפקיד והמשימה!

  בתפקידי רוחב כמו זה של ניהול מוקדים קשה (לפעמים מאוד) למצוא את החדש-השונה-המגוון, קשה כל הזמן להמציא את הגלגל! אני יודעת ומבינה וחשוב לי להציע לכם.ן כמה דרכים שיוכלו לסייע דווקא בזה:

  1. 1. להתייעץ עם העובדים או עם מנהלי הביניים על – מה אנחנו יכולים לעשות אחרת? תתפלאו כמה רעיונות שלא העליתםן בדעתכםן יעלו שם…
  2. 2. להתייעץ עם מנהלים ממחלקות אחרות בארגון – שמכירים את אופי הצוות ואופי העבודה המוקדית וגם מכירים אתכם ואת המגבלות הארגוניות 😊 מי שמחוץ למוקד לרוב יביא זוית שונה משלכםן על העשייה שלכםן וזו כבר הזדמנות לצמיחה!
  3. 3. להתייעץ עם מנהלי מוקדים מארגונים שונים-מענפים שונים-מפעילויות שונות. גם בשביל זה אני פה!
   קבוצת הוואטסאפ של מנהלי המוקדים פעילה ויעילה ואני כל הזמן שומעת מכםן שזו תרומה מעשית לעשייה שלכםן 😊

  ומה עוד? עקבו אחרי הבלוג של אוטוריטה (פשוט נרשמים לניוזלטר באתר) וקבלו אחת לחודש עדכון על מאמרים מקצועיים שמיועדים למנהלות ומנהלי מוקדים – גם זו דרך לחדש ולהתחדש!

  ובעיקר, זכרו, להמציא את עצמיכם מחדש לא חייב להיות מורכב ואפילו יכול להיות מהנה ומפתח! למוקד שלך ולך.

  תהיו בקשר,
  אורית מאוטוריטה

הגיע הזמן לפיתוח ארגז הכלים לניהול המוקד?
צרו עמנו קשר– בשביל זה אנחנו כאן!