זו שאלה שנשאלנו לא מעט. והתשובה שלנו היא – כן.
קודם כל, נציע לכם לשתף את המנהלים שלכם בחששות שלכם, זה חשוב לא פחות ? וכמובן שכדאי לשתף גם את העובדים.

אנחנו עדיין  נמצאים בתקופה לא מוכרת, גם אם כבר התחלנו להתרגל. עדיין ישנם הרבה מאוד דברים שהשתנו בהתנהלות שלנו ולא מבחירה. סביבנו ישנם לא מעט חברים, בני משפחה ולעיתים גם חברי צוות שהוצאו לחל"ת או נדרשים לעבוד בתנאים לא נוחים.

כולנו מכירים את החוויה

לרובינו יש חששות בפן הכלכלי ו/או בפן הבריאותי. שיתוף אותנטי במה שאתם מרגישים יאפשר לצוות שלכם להסיר מחסומים ולפרוק קצת מהמתחים שמלווים את התקופה הזו. לצד זה, חשוב שנזכור שאנו, כמנהלים, מתווים את הדרך גם בהתמודדות בימים אלו. ולכן הדרך שבה נבחר לשתף חשובה לא פחות. השיתוף שלכם חייב להיות שקול ורגוע, סערת רגשות עלולה להיות מדבקת ומזה אנחנו רוצים להימנע.
וכמובן שלסיום תמיד נרצה להוסיף התייחסות גם לצדדים החיוביים שנוצרו בעקבות המצב החדש.

 1. איך לשתף את הצוות בצורה אחראית?

  1. מייצרים מרחב לשיתוף

   היעזרו במנהלים שלכם

  2. שתפו אותם ותלמדו מהם כיצד הם משתפים אתכם, המנהלים שלנו מהווים עבורינו מודל לחיקוי גם בימי שגרה וגם כעת. ואם יש לכם ספקות, תמיד תוכלו להתייעץ איתם, להעלות בפניהם שאלות וללמוד מהם כיצד להעביר את המסר.
  3. עשו שימוש בדף מסרים

  אנחנו ממליצים לכם להכין דף מסרים בו כתובות בנקודות המסרים שתרצו לשתף. דף המסרים יסייע לכם להתכונן לשיחות השיתוף כדי שתוכלו גם לשתף וגם לשמור על סביבה בטוחה לצוות שלכם.

  1. נערכים מראש ומגיעים מוכנים

   קיימו פעילות שיתוף קבוצתית ותנו להם להתחיל 

  2. הקשיבו לצוות שלכם, לדברים שנאמרים במפורש ולאלו שנאמרים בין השורות. למדו מהם מה החששות שלהם. מצאו את המכנה המשותף שנוגע גם בכם ושתפו אותם. וזכרו, לכל דבר יש שני צדדים, הקפידו להציג גם את הצדדים החיוביים.

 

 

אנחנו באוטוריטה – שמחים לקבל את השאלות שלכם ושמחים שאתם משתפים גם אותנו!
המשיכו להזרים אלינו שאלות ואנחנו מבטיחים לעשות הכל בכדי לספק לכם מענה ברור ומעשי.

ימים טובים לפנינו ? צוות אוטוריטה