?רוצים להכיר

  השאירו פרטים

  להרשמה לניוזלטר בלבד לחץ כאן

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  קפסולות ניהול ממוקד אונליין

  קפסולות ניהול ממוקד – אונליין

  כלים מעשיים לניהול מוקדים מרחוק 

  • משבר הקורונה, משבר גלובלי שמחייב מנהלים במוקדים לספק מענה מעשי ומיידי למודל התפעולי והניהולי החדש שנכפה על כולנו – ניהול המוקד מרחוק. המשימה לא פשוטה וההיערכות המעטה שניתנה לרובינו רק הופכת אותה למורכבת יותר.
   אנחנו כאן כדי לסייע לכם לצלוח את אתגר ניהול המוקד בימים אלו על הצד הטוב ביותר!

   לשם כך פיתחנו במיוחד עבור מנהלים במוקדים, קפסולות ממוקדות שיספקו לכם כלים להתמודדות עם המציאות החדשה, הייחודית לתקופה הנוכחית.

   

  מה תקבלו במסגרת הקפסולות אונליין?

  המפגש הקפסולרי נמשך עד שעתיים ומותאם למשתתפים ולאתגרים הייחודיים למוקד ולארגון
  המפגשים אמנם מתקיימים און ליין אך יש להם מבנה ברור בכדי לשמור על רצף, סדר וריכוז
  המפגשים מלווים במצגות ובכלים מעשיים שישלחו למנהלים המשתתפים בסיום כל מפגש
  תכני הקפסולה כוללים כלים מעשיים ברורים להתמודדויות  בניהול המוקד במצב הנוכחי

   

   

  קפסולות ניהול ממוקד אונליין – מה חשוב?

  אמנם המפגשים הקפסולריים מתקיימים בוידאו אך עדיין חשוב לנו להקפיד על מרחב למידה ושיתוף דינמיים, המאפשרים הפעלות ותרגולים וכמובן דיון בין המשתתפים ובקבוצות קטנות. הקפסולות שלנו בנויות כדי לענות גם על צרכי הלמידה הללו.

  "תקופה הקורונה מחייבת אותנו להתאים את עצמנו למציאות חדשה, מציאות מאתגרת שמחייבת גמישות מחשבתית ופיזית. בעולמות המוקדים, הריחוק הוא כל כך קריטי, אין את המנהל קרוב אלייך שיתמוך ובעיקר חסרה האווירה של כולם יחד. מנהלים במוקדים מתמודדים עם שינויים וצריכים לשנות את כלי הניהול שלהם בהתאם למצב, וכפי שידוע – שינויים זה אתגר בפני עצמו. קפסולת הניהול אונליין מתמקדת נטו בצרכים של עבודה וניהול מרחוק, כלים שיתמכו במנהלים להפוך מרחוקים פיזית לקרובים נפשית. הסדנה אישית, מצומצמת וגורמת לכל אחד להרגיש חלק פעיל בשינוי שחל על כולנו. הכלים בסדנה ניתנים לשימוש באופן מיידי לאחר הסדנה ומאירים את התקופה בצורה חיובית שניתן לצלוח אותה. הליווי של אורית נותן ביטחון למנהלים שיש במי להיעזר ועל מי להישען."
  סיון בנימיני, מנהלת למידה, הפניקס SMART

  "את קפסולות הניהול הממוקד של אוטוריטה אנחנו מכירים עוד מהימים שבהם הלמידה עוד הייתה בכיתה!
  גם בימים אלו, שמנהלי המוקדים שלנו מתמודדים עם ניהול במשבר הקורונה,
  נהנינו ממפגש קפסולרי נוסף, בזום, עם תוכן וכלים ממוקדים לצרכים שלנו.
  המפגש בוידאו סיפק ערך משמעותי למנהלים ולא נפל מהמפגש בכיתה!"
  שני מצפון, רכזת פיתוח ארגוני בהדרכה במגדל -חברה לביטוח

   

  קפסולות ניהול ממוקד בימי קורונה – מה עוד?

  חשוב לנו לספק לכם מענים מקצועיים וכלים יישומיים המשרתים מוקדים בכל העולם בהתמודדות הנוכחית. החל מתחילת המשבר ועוד טרם הגעתו לישראל התחלנו לאסוף כלים מעשיים שיוכלו לשרת אתכם בניהול המוקדי במציאות הנוכחית, בין הקפסולות השונות תוכלו למצוא מענה למס' התמודדויות מרכזיות:

  מיומנויות הכרחיות לניהול מיטבי של צוות המוקד מרחוק – לרבות כלים תומכים שהכנו עבורכם
  שגרות מוקדיות מותאמות לימים אלו – לרבות אופני יישום
  דרכי התמודדות מעשיות עם אתגרי הניהול במודל ניהול מרחוק בזמן משבר 

   

   

  צוות אוטוריטה כאן כדי לתמוך בכם ולספק לכם כלים מעשיים לניהול המוקדי המאתגר.
  בימים אלו במיוחד, אנו פועלים רבות בכדי לבנות עבורכם את הכלים המותאמים והמתאימים ביותר
  להתמודדות במציאות החדשה. הקפסולות שלנו נועדו בדיוק לשם כך!
  ואם לא מצאתם את עצמיכם עד כה – אל תהססו לצור איתנו קשר ונשמח לסייע בכל! ביחד נעבור את זה בהצלחה!

  הגיע הזמן להרחיב את ארגז הכלים של המנהלים?
  צרו עמנו קשרבשביל זה אנחנו כאן!​

  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  קרא עוד
  "במסגרת הסדנאות הוקנו כלים יישומיים שנבנו והותאמו לצרכינו, לשפת השירות שלנו ולאופי הפעילויות. הסדנאות היו שונות מסדנאות רבות שהועברו אצלנו והקנו כלים מעשיים בהם אני רואה שימוש ביום יום. אוטוריטה עזרה לנו להפוך את השירות מטוב למצוין ואני ממליצה בחום לכל ארגון שלקוחותיו ועובדיו חשובים לו להתנסות בשירותיהם"
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  קרא עוד
  "לאורית מאוטוריטה נחשפנו לפני למעלה מ-5 שנים, מאז ועד היום, מהווה אוטוריטה הכתובת עבורינו לתהליכי הפיתוח המוקדיים המשתנים, בייעוץ מקצועי, ליווי ופיתוח מנהלים ופיתוח מערכי השירות והמכירה של הרשת. המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר"
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  קרא עוד
  "תהליך הפיכתו של מרכז ההזמנות שלנו שהתנהל כ"משרד קטן" למוקד שירות לקוחות הנותן מענה לעשרות אלפי לקוחות בכל חודש וקולט הזמנות בהיקף של כמיליון איש בשנה אינו דבר של מה-בכך ולך נזקפות זכויות רבות בתהליך. בכל התקופה הארוכה שליווית אותנו היית לנו לא רק "אוזן קשבת", כי אם גם, יועצת שאינה מוותרת על אמירה מקצועית ובלתי מתפשרת. יכולתך לומר "מה נכון ומה לא נכון" תוך הצגת האתגרים העומדים בפנינו בכל צומת קבלת החלטות הינה יוצאת דופן! שנים רבות שאני עובד עם יועצים בתחומים שונים, אבל יושרה מקצועית ואנושיות כמו שלך – הם נדירים. היכולת לומר נכוחה גם דברים שאינם, בהכרח, ערבים לכל אוזן לא תסולא בפז!"
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  קרא עוד
  "הניסיון עושה את העבודה – אורית וצוות אוטוריטה הגיעו אלינו עם סל פתרונות אופרטיבי שמוכיח את עצמו. התהליך אמנם לא קצר ודורש את המחויבות שלנו, אבל התוצאות החיוביות הגיעו במהרה, בדרך מקצועית ואישית, שהותאמה לאופי הארגון. השינוי והשיפור בביצועי המוקד היה אדיר - לנציגים, ללקוחות ולמנהלים"
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  קרא עוד
  "הקורסים המועברים על ידי חברת אוטוריטה מביאים לידי ביטוי את כל מה שהיה חשוב ומשמעותי עבורנו בהכשרות אלו – שפה ומיומנויות המותאמות לעולם המוקדים ולמנהלים שלנו, הקניית כלים יישומיים ורמה מקצועית גבוהה המקנה ערך מוסף למנהלים, בעולמות הניהול והמוקדים כאחד. קורסי המנהלים השונים הותאמו לצרכי המוקדים בארגוננו ואכן משיגים את מטרתם, המשובים של המנהלים על ההכשרות מעולים וניכר שיפור מקצועי וניהולי בקרב המשתתפים. וכל זאת באווירה טובה, פתוחה, דיסקרטית ומקצועיות!"
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קרא עוד
  "רציתי להודות לכם על הקורס העשיר והחשוב שהעברתם למנהלי המוקדים בחברה. נעשתה עבודה יסודית בבירור הצרכים והבנה של אופי פעילות החברה ובניתם את מערך השיעורים בהתאמה ללא דופי. הרעיון לחלק את הקורס למנהלים ישירים (קו 1) ולמנהלים בכירים (קו 2) שירתה את המטרה ועזרה להעביר את התכנים והמסרים על הצד הטוב ביותר. השקעתכם נראתה לעין והמנהלים הרגישו זאת. התגובות היו נלהבות ונראה שהכנסתם במנהלים מוטיבציה ללמוד ולהשתפר. גם השינוי לחיוב במנהלים כבר ניכר בשטח ואני מאמינה שעוד נקצור עוד פירות רבים בהמשך. תודה רבה על הכל! אני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך"
  הקודם
  הבא
  Newsletter

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  בשליחת הטופס הנך מאשר קבלת דיוור מאוטוריטה