?רוצים להכיר

  השאירו פרטים

  להרשמה לניוזלטר בלבד לחץ כאן

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  שיעורי נטישה

  שיעורי נטישה

  Call Abandon Rate

  שיעורי נטישה הינו מדד המתייחס לאחוז הלקוחות שסיימו מרצונם את ההתקשרות עם המוקד טרם קבלת מענה על ידי נציג. שיעור נטישה מקובל עומד על כ- 2-5%. שיעור נטישה של מעל 5% הוא, לרוב, נתון אשר דורש התייחסות וטיפול.

  בחישוב מדד שיעור הנטישה במוקד, יש לקחת בחשבון שיחות אשר ננטשו כאשר השיחה עודנה בנתב השיחות.
  ישנם מוקדים המחשבים את שיעור הנטישה רק מהרגע בו השיחה עברה את הנתב ונכנסה לתור הייעודי. חישוב זה מספק תמונה חלקית לדפוסי ההתקשרות וההמתנה של לקוחות המוקד.

  יחד עם זאת, מוקדים רבים אינם כוללים בחישוב המדד שיחות אשר ננטשו ב-5 השניות הראשונות מכניסתן לנתב.
  הסיבה לכך מבוססת על מס' הנחות והמרכזית שבהן הינה שאלו לקוחות שלא התכוונו לפנות למוקד. עם כניסתם לנתב, הבינו שחייגו מספר שגוי וניתקו את השיחה.

   


  נוסחא לחישוב מדד שיעור הנטישה:

  (כמות שיחות נכנסות כולל – כמות שיחות נענות) 100X
       כמות שיחות נכנסות

   

  נוסחא לחישוב מדד שיעור הנטישה ללא שיחות שננטשו ב-5 השניות הראשונות:

  (כמות שיחות נכנסות כולל – כמות שיחות נענות – כמות שיחות שננטשו לאחר 5 שניות) 100X
         כמות שיחות נכנסות – כמות שיחות שננטשו לאחר 5 שניות

  דרכים לצמצום במדד שיעור הנטישה במוקד:
  ♦ שיפור ופיתוח אופן חיזוי עתות העומס במוקד.
  ♦ הצבת כמות נציגים רבה יותר בעתות עומס במוקד.
  ♦ הטמעת טכנולוגיית call-back המאפשרת ללקוח לנתק את השיחה ולקבל שיחה מהנציג לכשיגיע תורו, מבלי שיצטרך להמתין על הקו.
  ♦ בחינת פשטות הנתב וההודעות המנחות הקיימות בו ובמהלך זמן ההמתנה בתור.

   

  זקוקים לסיוע בצמצום שיעורי הנטישה במוקד? צרו עמנו קשר, בשביל זה אנחנו כאן!

  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  קרא עוד
  "במסגרת הסדנאות הוקנו כלים יישומיים שנבנו והותאמו לצרכינו, לשפת השירות שלנו ולאופי הפעילויות. הסדנאות היו שונות מסדנאות רבות שהועברו אצלנו והקנו כלים מעשיים בהם אני רואה שימוש ביום יום. אוטוריטה עזרה לנו להפוך את השירות מטוב למצוין ואני ממליצה בחום לכל ארגון שלקוחותיו ועובדיו חשובים לו להתנסות בשירותיהם"
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  קרא עוד
  "לאורית מאוטוריטה נחשפנו לפני למעלה מ-5 שנים, מאז ועד היום, מהווה אוטוריטה הכתובת עבורינו לתהליכי הפיתוח המוקדיים המשתנים, בייעוץ מקצועי, ליווי ופיתוח מנהלים ופיתוח מערכי השירות והמכירה של הרשת. המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר"
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  קרא עוד
  "תהליך הפיכתו של מרכז ההזמנות שלנו שהתנהל כ"משרד קטן" למוקד שירות לקוחות הנותן מענה לעשרות אלפי לקוחות בכל חודש וקולט הזמנות בהיקף של כמיליון איש בשנה אינו דבר של מה-בכך ולך נזקפות זכויות רבות בתהליך. בכל התקופה הארוכה שליווית אותנו היית לנו לא רק "אוזן קשבת", כי אם גם, יועצת שאינה מוותרת על אמירה מקצועית ובלתי מתפשרת. יכולתך לומר "מה נכון ומה לא נכון" תוך הצגת האתגרים העומדים בפנינו בכל צומת קבלת החלטות הינה יוצאת דופן! שנים רבות שאני עובד עם יועצים בתחומים שונים, אבל יושרה מקצועית ואנושיות כמו שלך – הם נדירים. היכולת לומר נכוחה גם דברים שאינם, בהכרח, ערבים לכל אוזן לא תסולא בפז!"
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  קרא עוד
  "הניסיון עושה את העבודה – אורית וצוות אוטוריטה הגיעו אלינו עם סל פתרונות אופרטיבי שמוכיח את עצמו. התהליך אמנם לא קצר ודורש את המחויבות שלנו, אבל התוצאות החיוביות הגיעו במהרה, בדרך מקצועית ואישית, שהותאמה לאופי הארגון. השינוי והשיפור בביצועי המוקד היה אדיר - לנציגים, ללקוחות ולמנהלים"
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  קרא עוד
  "הקורסים המועברים על ידי חברת אוטוריטה מביאים לידי ביטוי את כל מה שהיה חשוב ומשמעותי עבורנו בהכשרות אלו – שפה ומיומנויות המותאמות לעולם המוקדים ולמנהלים שלנו, הקניית כלים יישומיים ורמה מקצועית גבוהה המקנה ערך מוסף למנהלים, בעולמות הניהול והמוקדים כאחד. קורסי המנהלים השונים הותאמו לצרכי המוקדים בארגוננו ואכן משיגים את מטרתם, המשובים של המנהלים על ההכשרות מעולים וניכר שיפור מקצועי וניהולי בקרב המשתתפים. וכל זאת באווירה טובה, פתוחה, דיסקרטית ומקצועיות!"
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קרא עוד
  "רציתי להודות לכם על הקורס העשיר והחשוב שהעברתם למנהלי המוקדים בחברה. נעשתה עבודה יסודית בבירור הצרכים והבנה של אופי פעילות החברה ובניתם את מערך השיעורים בהתאמה ללא דופי. הרעיון לחלק את הקורס למנהלים ישירים (קו 1) ולמנהלים בכירים (קו 2) שירתה את המטרה ועזרה להעביר את התכנים והמסרים על הצד הטוב ביותר. השקעתכם נראתה לעין והמנהלים הרגישו זאת. התגובות היו נלהבות ונראה שהכנסתם במנהלים מוטיבציה ללמוד ולהשתפר. גם השינוי לחיוב במנהלים כבר ניכר בשטח ואני מאמינה שעוד נקצור עוד פירות רבים בהמשך. תודה רבה על הכל! אני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך"
  הקודם
  הבא
  Newsletter

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  בשליחת הטופס הנך מאשר קבלת דיוור מאוטוריטה