שליו פתרונות כלכליים

25.10.17

אורית  היקרה לנו מאוד.

מהרגע הראשון שנכנסת למשרדנו ידענו שאת תהיי זו שאתה נבחר לעבוד.

חברת אלינו בתקופה מאתגרת של שינויים אנושיים בחברה,

שהולידה צורך דחוף  לעשות סדר בבלגן.

אחרי אבחון מעמיק, מיפית את החולשות והחזקות  ובהתאם לכך בנית עבורנו תכנית עבודה בעלת סדרי עדיפויות שקבענו יחד. מיד הרגשנו שאנחנו בידיים מקצועיות  ויעילות.  ואכן, ליווית אותנו בתהליכי פיתוח החברה; שגרות העבודה, מנגנוני הבקרה, תהליכי פיתוח הצוות, המכירות והשירות.

כאנשים שיחסי האנוש והאווירה במקום העבודה חשובים להם מאוד, העובדה שיש לך ניסיון מרשים והרבה המלצות כמו שיש להרבה יועצים בתחומך, לא היא העובדה שגרמה לנו ללכת שבי אחריך.  היה זה משהו אחר, משהו בך, באישיות שלך, באנרגיה שאת מביאה אתך שנתן לנו תחושה של וודאות. שאת בדיוק האדם שחיפשנו לתהליך הפיתוח בחברה שלנו.

לאורך כל התהליך הרגשנו שהכנת עבור "שליו" את התכנית המתאימה בדיוק עבורנו, תוך שימת דגש רב על הצד האנושי.  מעבר לכך שהיית זמינה עבור הצוות הניהולי, העצמת והקנית כלים ניהוליים ושפה מקצועית, דאגת להכיר ולהבין את החזקות והמאפיינים של כל עובד בחברה שלנו, ולמקסם את הביצועים שלו.

הליווי היה מאוד אינטליגנטי, מקצועי, מעצים וממוקד.

אין לנו ספק שנפנה אלייך בתהליך הפיתוח הבא, אנו בהחלט מרגישים שזכינו להכיר וליהנות מהשירות המקצועי של אוטוריטה.

בהערכה רבה,
יובל ותרצה שליו
שליו פתרונות כלכליים בע"מ

שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
קרא עוד
"במסגרת הסדנאות הוקנו כלים יישומיים שנבנו והותאמו לצרכינו, לשפת השירות שלנו ולאופי הפעילויות. הסדנאות היו שונות מסדנאות רבות שהועברו אצלנו והקנו כלים מעשיים בהם אני רואה שימוש ביום יום. אוטוריטה עזרה לנו להפוך את השירות מטוב למצוין ואני ממליצה בחום לכל ארגון שלקוחותיו ועובדיו חשובים לו להתנסות בשירותיהם"
רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
קרא עוד
"לאורית מאוטוריטה נחשפנו לפני למעלה מ-5 שנים, מאז ועד היום, מהווה אוטוריטה הכתובת עבורינו לתהליכי הפיתוח המוקדיים המשתנים, בייעוץ מקצועי, ליווי ופיתוח מנהלים ופיתוח מערכי השירות והמכירה של הרשת. המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר"
יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
קרא עוד
"תהליך הפיכתו של מרכז ההזמנות שלנו שהתנהל כ"משרד קטן" למוקד שירות לקוחות הנותן מענה לעשרות אלפי לקוחות בכל חודש וקולט הזמנות בהיקף של כמיליון איש בשנה אינו דבר של מה-בכך ולך נזקפות זכויות רבות בתהליך. בכל התקופה הארוכה שליווית אותנו היית לנו לא רק "אוזן קשבת", כי אם גם, יועצת שאינה מוותרת על אמירה מקצועית ובלתי מתפשרת. יכולתך לומר "מה נכון ומה לא נכון" תוך הצגת האתגרים העומדים בפנינו בכל צומת קבלת החלטות הינה יוצאת דופן! שנים רבות שאני עובד עם יועצים בתחומים שונים, אבל יושרה מקצועית ואנושיות כמו שלך – הם נדירים. היכולת לומר נכוחה גם דברים שאינם, בהכרח, ערבים לכל אוזן לא תסולא בפז!"
טל שפירא, סמנכ"ל תפעול - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
טל שפירא, סמנכ"ל תפעול - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
קרא עוד
"הניסיון עושה את העבודה – אורית וצוות אוטוריטה הגיעו אלינו עם סל פתרונות אופרטיבי שמוכיח את עצמו. התהליך אמנם לא קצר ודורש את המחויבות שלנו, אבל התוצאות החיוביות הגיעו במהרה, בדרך מקצועית ואישית, שהותאמה לאופי הארגון. השינוי והשיפור בביצועי המוקד היה אדיר - לנציגים, ללקוחות ולמנהלים"
שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
קרא עוד
"הקורסים המועברים על ידי חברת אוטוריטה מביאים לידי ביטוי את כל מה שהיה חשוב ומשמעותי עבורנו בהכשרות אלו – שפה ומיומנויות המותאמות לעולם המוקדים ולמנהלים שלנו, הקניית כלים יישומיים ורמה מקצועית גבוהה המקנה ערך מוסף למנהלים, בעולמות הניהול והמוקדים כאחד. קורסי המנהלים השונים הותאמו לצרכי המוקדים בארגוננו ואכן משיגים את מטרתם, המשובים של המנהלים על ההכשרות מעולים וניכר שיפור מקצועי וניהולי בקרב המשתתפים. וכל זאת באווירה טובה, פתוחה, דיסקרטית ומקצועיות!"
הקודם
הבא
Newsletter

השאירו את כתובת המייל

לקבלת טיפים ממוקדים