חיפוש
סגור את תיבת החיפוש


  ?רוצים להכיר

  השאירו פרטים

  להרשמה לניוזלטר בלבד לחץ כאן


  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  סדנת מכירות למוקד

  סדנת מכירות למוקד

  שורה תחתונה – מתחילים מהסוף

  אם הצורך שלכם הוא בהקניית כלים מעשיים לשיפור ביצועי המכירות של העובדים שלכם – הגעתם למקום הנכון!

  מה זה בכלל – סדנת מכירות למוקד?

  סדנאות מכירות למוקד הן הדרך המרכזית להקניית כלים ומיומנויות רכות (בינאישיות) לאנשי מכירות בכלל ולנציגי מכירות בפרט. סדנאות המכירות שלנו מבוססות על שני עקרונות מרכזיים – כלים מעשיים המחוברים לעולם התוכן המכירתי של הצוות ו-התנסות מעשית חוויתית דרכה הלמידה הרבה יותר יעילה, אפקטיבית וכמובן מהנה.

  למי סדנת המכירות מתאימה?

  סדנאות המכירות מתאימות לצוותי נציגי מכירות או תיאום פגישות בני 3 עובדים ומעלה. כמו כן, גם בעלי תפקידים שונים בארגון הנדרשים להיבטים מכירתיים בעשייתם המקצועית נתרמים רבות מסדנאות אלו.

  מה סדנת המכירות כולל?

  סדנת המכירות כוללת מס' שלבים קצרים וממוקדים במטרה לייצר תוצאות שישמשו את הצוות לאורך זמן.
  ביניהן –  מיפוי מקדים של צרכי הצוות בשיח המכירתי, סדנא עשירה בכלים ממוקדים בשפת הארגון, Take Away לכלל המשתתפים והמלצות ייעוציות (כי הרי אנחנו יועצים ארגוניים) לפעילויות הטמעה מיטביות ושיפור ביצועי המכירות של הצוות לאורך זמן.

  מה עוד חשוב לדעת על סדנת המכירות?

  לעתים, וכמובן לאחר תיאום ציפיות ואישור הדרג המנהל נוכל גם לחשוף את צוות המכירות לדרכי עבודה חדשות שביססנו יחד אתכם מתוך שילוב הכלים המכירתיים בתהליך המכירה הקיים. ובכל מקרה, אחת ממטרותינו המרכזיות היא לספק להם את הכלים המכירתיים שייקחו את הצוות לשלב הבא ברמת ביצועי המכירה שלהם.

   

  הכי טוב ללמוד מהשטח

  סדנאות המכירות שלנו, מגוונות ומשתנות תמיד בהתאם לצוות, והועברו כבר מאות פעמים. אנחנו מקפידים לרענן ולחדש את ארגז הכלים שלנו והלקוחות שלנו ממליצים על הסדנאות הללו בחום.
  מדגם המלצות שלהם תוכלו למצוא כאן ואם תרצו יותר פרטים – נשמח לצור קשר

  הגיע הזמן לסדנת מכירות במוקד שלכם?
  צרו עמנו קשר– בשביל זה אנחנו כאן!

   

  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  שירי שרביט, מנהלת השירות של מועדון חבר
  קרא עוד
  "במסגרת הסדנאות הוקנו כלים יישומיים שנבנו והותאמו לצרכינו, לשפת השירות שלנו ולאופי הפעילויות. הסדנאות היו שונות מסדנאות רבות שהועברו אצלנו והקנו כלים מעשיים בהם אני רואה שימוש ביום יום. אוטוריטה עזרה לנו להפוך את השירות מטוב למצוין ואני ממליצה בחום לכל ארגון שלקוחותיו ועובדיו חשובים לו להתנסות בשירותיהם"
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  רוני בלנקלדר, מנכ"ל רשת אמריקן לייזר
  קרא עוד
  "לאורית מאוטוריטה נחשפנו לפני למעלה מ-5 שנים, מאז ועד היום, מהווה אוטוריטה הכתובת עבורינו לתהליכי הפיתוח המוקדיים המשתנים, בייעוץ מקצועי, ליווי ופיתוח מנהלים ופיתוח מערכי השירות והמכירה של הרשת. המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר"
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  יחיאל פומרנץ, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
  קרא עוד
  "תהליך הפיכתו של מרכז ההזמנות שלנו שהתנהל כ"משרד קטן" למוקד שירות לקוחות הנותן מענה לעשרות אלפי לקוחות בכל חודש וקולט הזמנות בהיקף של כמיליון איש בשנה אינו דבר של מה-בכך ולך נזקפות זכויות רבות בתהליך. בכל התקופה הארוכה שליווית אותנו היית לנו לא רק "אוזן קשבת", כי אם גם, יועצת שאינה מוותרת על אמירה מקצועית ובלתי מתפשרת. יכולתך לומר "מה נכון ומה לא נכון" תוך הצגת האתגרים העומדים בפנינו בכל צומת קבלת החלטות הינה יוצאת דופן! שנים רבות שאני עובד עם יועצים בתחומים שונים, אבל יושרה מקצועית ואנושיות כמו שלך – הם נדירים. היכולת לומר נכוחה גם דברים שאינם, בהכרח, ערבים לכל אוזן לא תסולא בפז!"
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  טל שפירא, מנכ"ל - ריווחית - פתרונות לניהול עסקים
  קרא עוד
  "הניסיון עושה את העבודה – אורית וצוות אוטוריטה הגיעו אלינו עם סל פתרונות אופרטיבי שמוכיח את עצמו. התהליך אמנם לא קצר ודורש את המחויבות שלנו, אבל התוצאות החיוביות הגיעו במהרה, בדרך מקצועית ואישית, שהותאמה לאופי הארגון. השינוי והשיפור בביצועי המוקד היה אדיר - לנציגים, ללקוחות ולמנהלים"
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  שני מצפון, מנהלת פיתוח ארגוני, מגדל חברה לביטוח
  קרא עוד
  "הקורסים המועברים על ידי חברת אוטוריטה מביאים לידי ביטוי את כל מה שהיה חשוב ומשמעותי עבורנו בהכשרות אלו – שפה ומיומנויות המותאמות לעולם המוקדים ולמנהלים שלנו, הקניית כלים יישומיים ורמה מקצועית גבוהה המקנה ערך מוסף למנהלים, בעולמות הניהול והמוקדים כאחד. קורסי המנהלים השונים הותאמו לצרכי המוקדים בארגוננו ואכן משיגים את מטרתם, המשובים של המנהלים על ההכשרות מעולים וניכר שיפור מקצועי וניהולי בקרב המשתתפים. וכל זאת באווירה טובה, פתוחה, דיסקרטית ומקצועיות!"
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קארין בשן, מנהלת משאבי אנוש, Malam Team
  קרא עוד
  "רציתי להודות לכם על הקורס העשיר והחשוב שהעברתם למנהלי המוקדים בחברה. נעשתה עבודה יסודית בבירור הצרכים והבנה של אופי פעילות החברה ובניתם את מערך השיעורים בהתאמה ללא דופי. הרעיון לחלק את הקורס למנהלים ישירים (קו 1) ולמנהלים בכירים (קו 2) שירתה את המטרה ועזרה להעביר את התכנים והמסרים על הצד הטוב ביותר. השקעתכם נראתה לעין והמנהלים הרגישו זאת. התגובות היו נלהבות ונראה שהכנסתם במנהלים מוטיבציה ללמוד ולהשתפר. גם השינוי לחיוב במנהלים כבר ניכר בשטח ואני מאמינה שעוד נקצור עוד פירות רבים בהמשך. תודה רבה על הכל! אני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך"
  הקודם
  הבא
  Newsletter

  השאירו את כתובת המייל

  לקבלת טיפים ממוקדים

  בשליחת הטופס הנך מאשר קבלת דיוור מאוטוריטה