אהבתם? שתפו את החברים שלכם!

7/19

אורית היקרה,
רציתי להודות לך באופן אישי על הליווי המקצועי ולא פחות מכך – האנושי של מוקד שירות הלקוחות שלנו, בקרן למורשת הכותל.
תהליך הפיכתו של מרכז ההזמנות שלנו שהתנהל כ"משרד קטן" למוקד שירות לקוחות הנותן מענה לעשרות אלפי לקוחות בכל חודש וקולט הזמנות בהיקף של כמיליון איש בשנה אינו דבר של מה-בכך ולך נזקפות זכויות רבות בתהליך.
כמו כל שינוי משמעותי הנוגע למשאב האנושי – גם אצלנו היו לא מעט קשיים: אל מול הנהלת הארגון שנדרשה לבצע שינויים ולקבל החלטות משמעותיות, אל מול קשיים של נציגים שהורגלו לעבודה מסוג מסוים ונדרשו להסתגל לשינויים ועוד.
בכל התקופה הארוכה שליווית אותנו היית לנו לא רק "אוזן קשבת", כי אם גם, יועצת שאינה מוותרת על אמירה מקצועית ובלתי מתפשרת. יכולתך לומר "מה נכון ומה לא נכון" תוך הצגת האתגרים העומדים בפנינו בכל צומת קבלת החלטות הינה יוצאת דופן!
שנים רבות שאני עובד עם יועצים בתחומים שונים, אבל יושרה מקצועית ואנושיות כמו שלך – הם נדירים. היכולת לומר נכוחה גם דברים שאינם, בהכרח, ערבים לכל אוזן לא תסולא בפז!
אשמח מאוד להמשיך לעבוד עמך גם בעתיד וכמובן, להמליץ בכל-פה על שירותייך לכל מנהל המעוניין להוביל שינוי ולהצעיד את מוקד השירות קדימה. את האדם הנכון להוביל מוקדי שירות תוך טיפוח המשאב האנושי למקצועיות בלתי מתפשרת.

בברכה,
יחיאל פומרנץ,
מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגים ומכירות
הקרן למורשת הכותל המערבי