אהבתם? שתפו את החברים שלכם!

6/19

הנידון: המלצה על שירותי הייעוץ והליווי של אוטוריטה – אורית אביטל 

רשת אמריקן לייזר רואה במוקדים שלה את הפנים של החברה, הממשק הראשון של הלקוח הפוטנציאלי עם הרשת. יתרה מכך, המוקד מהווה את הזרוע המרכזית והמשמעותית ביותר ביצירת והגדלת רווחי החברה. על כן, הוחלט על יציאה לתהליך של פיתוח וביסוס יכולותיו של מוקד תיאום הפגישות אותו הרשת מפעילה.
לאורית מאוטוריטה נחשפנו לפני למעלה מ- 5 שנים, בתהליך אבחון ומיפוי הצרכים שביקשנו לבצע למוקד המכירות שלנו. אורית ביצעה אבחון מקיף ומעמיק ואף הציעה תכנית עבודה מובנית ומסודרת לשיפור ביצועי המוקד וניהולו באפקטיביות רבה יותר.
במסגרת תהליך שנמשך 6 חודשים הצליחה אורית להוביל למימוש תכנית היעדים של המוקד וזאת באמצעות בניית כלים יעילים והטמעתם בקרב כלל הדרגים במוקד.
מאז ועד היום, מהווה אוטוריטה הכתובת עבורנו לתהליכי הפיתוח המוקדיים המשתנים, בייעוץ מקצועי, ליווי ופיתוח מנהלים ופיתוח מערכי השירות והמכירה של הרשת.
מחויבותה של אורית  לייעוץ איכותי ומקצועי באה לידי ביטוי גם במעורבותה בשטח וביכולתה לרתום את כלל הדרגים במוקד להטמעה של תהליכי העבודה החדשים הממשיכים להיות מיושמים במוקד גם לאחר סיום הליווי.
המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, בהובלתה של אורית אביטל, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר מבעבר ואף ממשיך באופן עקבי במגמת שיפור.
אנו ממשיכים לעשות שימוש בשירותי אוטוריטה במטרה לפתח פעילויות מוקדיות נוספות, להטמיע שיפורים ולהקנות מיומנויות נוספות לעובדינו מתוך אמונה כי הערך המוסף שאוטוריטה מספקת, בנוסף למקצועיות ומעורבות מלאה בתהליכים מוביל לתוצאות בדרך היעילה והאפקטיבית ביותר.

בברכה,
רוני בלנקלדר,
מנכ"ל