אהבתם? שתפו את החברים שלכם!

01/2015
הנידון: המלצה על שירותי הייעוץ והליווי המוקדיים – אורית אביטל מאוטוריטה
רשת אמריקן לייזר רואה במוקד שלה את הפנים של החברה, הממשק הראשון של הלקוח הפוטנציאלי עם הרשת. יתרה מכך, המוקד מהווה את הזרוע המרכזית והמשמעותית ביותר ביצירת והגדלת רווחי החברה. על כן, הוחלט על יציאה לתהליך של פיתוח וביסוס יכולותיו של מוקד תיאום הפגישות אותו הרשת מפעילה.
לאורית אביטל מאוטוריטה נחשפנו בתהליך אבחון ומיפוי הצרכים שביקשנו לבצע למוקד המכירות שלנו. אורית ביצעה אבחון מקיף ומעמיק ואף הציעה תכנית עבודה מובנית ומסודרת לשיפור ביצועי המוקד וניהולו באפקטיביות רבה יותר.
במסגרת תהליך שנמשך 6 חודשים הצליחה אורית להוביל למימוש תכנית היעדים של המוקד וזאת באמצעות בניית כלים יעילים והטמעתם בקרב כלל הדרגים במוקד.
הייעוץ והליווי של אורית נעשו בארבעה מישורים עיקריים במקביל –
1. הקנייה והטמעה של מיומנויות מכירה מתקדמות וליווי נציגי המוקד.
2. בניית צוות ניהולי מגובש ובעל מיומנויות ניהול וחניכה הנדרשות במוקד טלפוני.
3. בנייה והטמעת שגרות עבודה וניהול מוקדיות המותאמות לאופי הארגון.
4. מתן מענה וכלים אפקטיביים לכלל הצרכים הייחודיים למוקד טלפוני.
ביניהם – מודל תגמול, מערך בקרת איכות ועוד.

כל אלו, הובילו לשיפור בתוצאות המוקד, אף מעבר ליעדים שנקבע לו, כבר במהלך התהליך.
מחויבותה של אורית להובלת תהליך איכותי ומקצועי באה לידי ביטוי גם במעורבותה בשטח וביכולתה לרתום את כלל הדרגים במוקד להטמעה של תהליכי העבודה החדשים הממשיכים להיות מיושמים במוקד גם לאחר סיום הליווי.
המקצועיות והניסיון של אוטוריטה, בהובלתה של אורית אביטל, סייעו לנו להפוך את הזרוע החשובה ביותר ברשת לכוח מקצועי הפועל על פי תהליכי עבודה מובנים וכזה המביא לתוצאות גבוהות יותר מבעבר ואף ממשיך באופן עקבי במגמת השיפור.
אנו ממשיכים לעשות שימוש בשירותי אוטוריטה במטרה לפתח פעילויות מוקדיות נוספות, להטמיע שיפורים ולהקנות מיומנויות נוספות לעובדינו מתוך אמונה כי הערך המוסף שאוטוריטה מספקת, בנוסף למקצועיות ומעורבות מלאה בתהליכים מוביל לתוצאות בדרך היעילה והאפקטיבית ביותר.

בברכה,
רוני בלנקלדר,
סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי.